Këto janë 9 skuadrat që janë kualifikuar në fazën tjetër të Europa League
Tashmë janë mësuar emrat e 9 skuadrave që janë kualifikuar në fazën tjetër të UEFA Europa League.

Pas Sevillas, që dje preu biletën dhe u kualifikua në mesin e 16 më të mirave në Europa League, tashmë janë mësuar edhe emrat e skuadrave tjera pas ndeshjeve të zhvilluara nga ora 18:55.

Arsenali, Dinamo Zagreb, Eintracht Frankfurt, Napoli, Salzburgu, Valencia, Villarreali dhe Zeniti – janë skuadrat tjera që kanë prerë biletën më tutje. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2019, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori