Këto janë dy ndeshjet që mbyllin javën e 5 të Superiores
Pëlqej
Java e Pestë e Kategorisë Superiore do të mbyllet ditën e sotme me dy përballje.

orën 15:45, Kastrioti do të presë kurbinasit, ku këta të fundit nuk ka pësuar asnjë humbje dhe në transfertën me skuadrën krutane do të kërkojë të ruajnë ritmin.

Në mbrëmje, në orën 18:45, na pret një tjetër super sfidë ajo mesa Kukësi dhe Kamzës.

Skuadra e Kukësit do të kërkojë të fitojë për t’i qëndruar pranë Partizanit dhe Skënderbeut ndërsa Kamza vjen pas fitores së javës së kaluar ndaj Kastriotit dhe tani kërkon t’i shkaktojë dëme KukësitArmando Cungut. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2018, ora 13:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori