Këto janë dy skuadrat me më shumti goditje këtë sezon në Premier League
Deri tani në Premier League janë luajtur 7 javë ku lider janë Liverpool dhe Manchester City me pikë të barabarta (19).

Por skuadra e Guardiolës po ecën në hapat e duhura për t'u shpallur kampione përsëri.

Dy skuadrat me më së shumti goditje në Premier League janë: Manchester City (168) dhe Chelsea (121). /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2018, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori