Këto janë futbollistët që iu është rritur vlera pas paraqitjeve në Euro 2016 (FOTO LAJM)

1. Ivan Perisic (Kroaci/Inter)
Tashmë thuajse ka ardhur fundi, e jemi vetëm një ndeshje larg përfundimit të Euro 2016.

Shumica e përfaqësuesve tashmë janë larguar nga Franca dhe lojtarët kanë filluar të kthehen te klubet e tyre.

Ky kampionat disa lojtarëve iu ka buzëqeshur shumë pasi vlera e tyre është rritur dukshëm.

Në foto galeri keni 7 lojtarët të cilëve iu është rritur vlera pas paraqitjeve tyre të mira në Euro 2016. /Albeu.com/
Shtuar më 08/07/2016, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori