Këto janë skuadrat favorite për të fituar Champions sipas Sarrit
Pëlqej
Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, ka thënë se Juventusi është favoriti kryesor për ta fituar UEFA Champions Leaguen në këtë sezon, po ashtu favorit sipas strategut italian është edhe Manchester City.

“Këtë vit Juventusi mund ta fitojë Champions Leaguen”, ka thënë ish-trajneri i Napolit.

“Janë vetëm dy kandidatë për këtë sezon, Juventusi dhe Manchester City”.

“Pastaj do të shohim se si janë skuadra spanjolle në muajin mars, sepse çdo gjë ndryshon shpejt në Champions”.
Shtuar më 13/10/2018, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori