KF Bashkimi Nga Kumanova Klasifikohet Per Gjysem Finale te Kupes Se Maqedonise.
Albeu.com
Ne kuader te kupes se maqedonise sot ne stadiumin e bashkimit u luajt ndeshja e kthimit ndermjet bashkimit dhe bregallnica kraun nga shtipi.Ne kuader te kupes se maqedonise sot ne stadiumin e bashkimit u luajt ndeshja e kthimit ndermjet bashkimit dhe bregallnica kraun nga shtipi. ndeshje kjo e katertes se finales se kupes se maqedonise ndeshja e pare ne shtip pat perfunduar me rezultat te barabarte 0:0 nderkaq sot me golin e Jeton Qerimit ne minuten e fundit te takimit bashkimi arriti te kualifikohen ne gjysem finale.
Vlen te theksohet se ne gjysme finale kan arritur te kualifikohen edhe Slloga duke mposhtur Maxharin me rezultat 1:0, Turnova duke mposhtur keshtu Vellazerimin me rezultat 2:1 dhe Sileksi duke e mposhutr liderin e tabeles Rabotnickin me rezultat 2:0

Q. Elezi
Shtuar më 24/03/2005, ora 03:11
Tage: arkiv

Warning: include_once(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: file(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/vPanel/tmp/reklame_lajme.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 4

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 6
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori