Khabib: Conor nuk e meritonte të luftonte për titullin, pi dhe rrihte të moshuarit
Kohët e fundit, në botën e arteve marciale është folur më shumë për një ndeshje të re midis Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor.

Sidoqoftë, duke gjykuar nga fjalët e kampionit të peshave të lehta UFC nga ndeshja e shumëpritur, nuk do të ketë asgjë, përcjell lajmi.net.

“Unë tashmë kam mundur Conor. Pse të luftojë me atë? Thuaji se jam i zënë dhe kaq”.

”Unë mendoj se ai kurrë nuk do ta meritojë një shans për të luftuar për titullin sepse pi shumë dhe godet të moshuarit. Nuk e meriton vëmendjen time”, tha Khabib.
Shtuar më 18/10/2020, ora 21:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori