Khabib kërkon të ndeshet me deputetin e Kosovës, plas në rrjetet sociale (FOTO LAJM)
Nuk kanë vonuar shumë postimet e ndryshme në rrjetet sociale pas rrahjes së mbrëmshme mes deputetit Frashër Krasniqit dhe kolegut Xhelal Sveçlës.

Janë disa postime interesante e qesharake që ju ftojmë t'i shikoni më poshtë.


Shtuar më 01/11/2018, ora 09:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori