E FUNDIT/ Sulmohet Tom Doshi në Shkodër
Khabib tallet me McGregorin pasi ky i fundit kërkoi revanshin
KHABIB66
Irlandezi Conor McGregor bëri dje një analizë të thellë për humbjen ndaj Khabib Numragomedov dhe më pas kërkoi revanshin ndaj luftëtarit rus. I menjëhershëm ishte reagimi i Khabibit i cili gjeti kohën të tallej me “prenë” e tij pak kohë më parë.

Rusi komentoi në rrjetin social Instagram me mbishkrimin: “Është thjeshtë biznes”, referuar fjalëve të McGregor kur po ndeshej në kafazn me luftëtarin rus. /albeu.com/
Shtuar më 24/10/2018, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori