Khabib vjen në Kosovë?! Del fotoja në kafe me artistin shqiptar (FOTO LAJM)

Pëlqej
Khabib Nurmagomedov është kthyer në një nga sportistët më të komentuar të momentit pas ndeshjes me Connor McGregor në duelin e kafazit.

Sherri mes tyre u komentua gjerë në rrjet dhe shkaktoi pezullimin e të dyve për një farë kohe nga UFC.

Pasi mundi irlandezin, Khabib regjistroi 27 fitore.

Artisti Afrim Ismaili ka postuar një foto duke pirë kafe me sportistin e supozuar. Shumë persona e kanë marrë me të qeshur dhe e kanë konsideruar montazh.

Por si qëndron e vërteta e kësaj fotoje, a ka mbërritur me të vërtetë në Kosovë Khabib?

"Nji kafe rasti me Khabib "the Eagle" Nurmagomedov! E falenderoj nga zemra që erdhi enkas të me vizitoj duke e ditë se jam nje fans i madh i luftës që bënë. Falenderoj Xhovanin që na mundsoj takimin!", shkruan ai.
Shtuar më 17/10/2018, ora 10:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori