Khedira i largohet Milanit, ofertë nga Manchester United
Adriano Galliani ishte i qartë: "Khedira është një futbollist që do ti shkonte shumë Milanit, por ka një defekt: paga shumë e lartë. Dhe sot, nga Anglia, vijnë lajme të reja që tregojnë një interesim të fortë të Manchester United për mesfushorin gjerman të Real Madrid.

"Djajtë e Kuq" janë të gatshëm ti ofrojnë futbollistit që po i skadon kontrata me "Los Blancos", plot 7 milionë euro në sezon. Një shifër që as nuk mendohet për arkat e Milanit.

Khedira kërkohet edhe nga Arsenal dhe Chelsea. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2014, ora 10:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori