Kina transferon sulmuesin nga gjigantët europianë
Skuadra kineze, Tianjin Quanjian ka shfaqur interesim për sulmuesin e Romës, Edin Dzeko, shkruan “Calciomercato.it”.

Skuadra kineze, Tianjin Quanjian e cila drejtohet nga Fabio Cannavaro i ka ofruar sulmuesit boshnjak një pagë prej 16 milionë eurosh në sezon.

Ndërsa në krahun tjetër ende nuk është marrë një vendim mes Romës dhe lojtarit në fjalë./albeu.com/

Shtuar më 13/01/2017, ora 13:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori