Kinezët të çmendur pas Wayne Rooney, ja super-oferta
Wayne Rooney
Sven Goran Eriksson vazhdon gjuetine per Wayne Rooney. Ish trajneri i Kombetares angleze, aktualisht trajner i Shangai East Asia, eshte gati te beje cmenduri per te bindur 30-vjecarin te lere Manchester Unitedin dhe te shkoje ne Kine, percjell Portali Albeu.


Sipas "Daily Mail", oferta e fundit per Rooney eshte 100 milione euro per 3 vjet.

Ish sulmuesi i Everton kerkohet edhe nga Major League Soccer ne SHBA, por ende nuk ka vendosur per te ardhmen e tij. /albeu.com/

Shtuar më 11/12/2015, ora 09:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori