"Kinezi" i Interit është një mashtrues, ndryshe nga i Milanit
Inter nuk ka ndërmend të lënë Angel Di Maria të shkojnë te Milani.
Për këtë zikaltrit kanë nisur ofensivën ndaj argjentinasit të Paris Saint-Germain.

Në kampin ziklatë nuk po flitet vetëm për ardhjen e argjentisit por edhe për largime të mundshme. Portieri Samir Handanovic, Geoffrey Kondogbia dhe mesfushorët Joao Mario dhe Ivan Perisic mund të kenë një të ardhme larg San Siro, përcjell Albeu.com.

PSG Vlerëson kartonin e Di Marias me të paktën 50 milion euro. Për tu mbledhur kjo shumë e posatçme për argjentinasin, së pari Inter duhet të shesë. Gjë që nuk rezulton në premtimet e presidentit të ri kinez Tohir. Inter nuk shpenzoi kurrë aq sa ai tha. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 11:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori