Kishte probleme me pasaportën, futbollisti kthehet në Shqipëri
Futbollisti i Kombëtares shqiptare, Jahmir Hyka, është rikthyer në Tiranë, për shkak të dokumentacioneve të tij.

Futbollisti do marrë disa dokumente, që do duhet t’i dorëzojë në Amerikë, për të marrë “Green Cardin”.

Hyka nuk ishte i lirshëm për të lëvizur me ekipin e tij Earthquakes dhe pajisja me “green card” është i domosdoshëm për mesfushorin kuqezi. /albeu.com/
Shtuar më 06/03/2018, ora 20:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori