Kjo do të jetë uniforma e Juventusit për sezonin 2020/21 (FOTO LAJM)

Uniforma e dytë e Juventusit për sezonin e ri do të jetë blu.

Mënget do të jetë të bardha, dhe te jaka po viza po me vizabardha. /albeu.com/
Shtuar më 09/07/2020, ora 22:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori