Kjo është arsyeja pse Sane "braktisi" Gjermaninë
Talenti 22 vjeçar, Leroy Sané padyshim që është e ardhmja e futbollit gjerman dhe një nga lojtarët më të rëndësishëm të kësaj kombëtarje.

Megjithatë së fundmi ai është larguar nga kombëtraja e Gjermanisë, ku deri më sot nuk diheshin arsyet.

Por gazetat gjermane kanë gjetur arsyen largimit të SAnes ku thuhet se ai ka marrë disa ditë leje nga trajneri pasi do të bëhet baba.

Sane është prej disa kohësh në një lidhje me bukuroshen Candice Brook dhe tashmë ata do të bëhen prindër për herë të parë. /albeu.com/

Shtuar më 08/09/2018, ora 15:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori