Kjo është bukuroshja spanjolle që i ka marrë zemrën mbrojtësit të ri të Kombëtares (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ivan Balliu është një prej lojtarëve më të rinj që tekniku italian i kombëtares kuqezi, Kristian Panuçi, ka ftuar në ekipin kombëtar, për ndeshjet kualifikuese të Botërorit 2018.

Balliu është një prej talenteve që ka dalë nga akademia e klubit katalanas të Barcelonës, edhe pse dëshira e tij për të veshur ngjyrat e kombëtares kuqezi është e jashtëzakonshme.

Mbrojtësi 25-vjeçar aktualisht luan për francezët e Metz dhe do të vijë për herë të parë në vendin e origjinës së tij nga babai. Ai jeton në Francë së bashku me bashkëshorten e tij, Marta Soler./albeu.com/

Shtuar më 04/09/2017, ora 16:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori