Kjo është data kur do të luhet El Clasico mes Barcelonës dhe Realit
Pëlqej
El Clasico mes Barcelonës dhe Real Madridit do të luhet të dielën më 6 maj në orën 20:45 në "Camp Nou".

Të dyja skuadrat do të kenë vetëm tre ndeshje të mbetura në ligë dhe është e mundur që skuadra e Ernesto Valverdes të ketë fituar titullin.

Real Madridi do të luaj vetëm për hakmarrje, pasi në garën për titull janë dorëzuar.

Barca triumfoi 0-3 në "Santiago Bernabeu" kundër Realit më datë 23 dhjetor 2017. /albeu.com/
Shtuar më 19/04/2018, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori