Kjo është data kur legjenda e Barças do të lerë fushën e blertë
Pëlqej
Andres Iniesta pritet të konfirmojë fundin e karrierës së tij të lavdishme të Barcelonës pasi të jetë luajtur finalja e Copa del Rey.

Sipas “Sport”, Iniesta do t’i japë lamtumirë Barcelonës para datës 30 prill.

Mesfushori ka pasur karrierë të jashtëzakonshme te ekipi katalunas, duke fituar çdo trofe.

Ai pritet ta vazhdojë karrierën në ndonjë kampionat tjetër.

Kujtojmë që më 21 prill do të luhet finaljaCopa del Rey ndërmjet Barcelonës dhe Sevilla.
Shtuar më 16/04/2018, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori