Kjo është fotoja e parë e Ronaldos si "bardhezi" (FOTO LAJM)

Ronaldo është zyrtarizuar ditën e djeshme si lojtarë i klubit italian, Juventus.

Lajmë është bërë i ditur nga vetë klubi i Juventus dhe së fundmi po qarkullon edhe një foto e Ronaldos me zyrtarët e lartë të Juventus dhe me presidentin Andrea Agnelli.

Ronaldo duket në foto i buzëqeshur dhe me një gotë verë për të festuar kalimin te klubi i ri dhe ndoshta jo rastësisht ai është veshur me bluzë të zezë, dhe pantallona të bardha. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2018, ora 09:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori