Kjo është pamja e re e "Arenës Kombëtare" (VIDEO)
Federata Shqiptare e Futbollit, pak minuta më parë ka shpërndarë për njdekësit e saj dhe futbolldashësit shqiptarë disa pamje nga stadiumi "Arena Kombëtare".

Stadiumi pothuajse ka marrë formën e saj përfundmitare gjithsei punimet intensive vijojnë çdo ditë.

Kujtojmë që drejtuesit e FSHF-së kanë deklaruar se gjithçka pritet të jetë gati në mes të vitit të ardhshëm. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2018, ora 16:25
Kurtish
e Mërkurë 12 Shtator 2018, Ora 18:37
Kto pamje jan disa muaj te vjetra
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori