Kjo është seanca stërvitore e Kombëtares para ndeshjes (VIDEO)
Mbrëmjen e sotme Shqipëria do të përballet sot në stadiumin “Hampden Park”, me vendasit e Skocisë.

Skuadra e drejtuar nga Panucci mbërriti vonë ditën e djeshme dhe seanca stërvitore është kryer sot vetëm pak orë para ndeshjes.

Trajneri Panucci ka thënë se në këtë fushë po zbret për fitoren e dytë në Ligën e Kombeve megjithëse Skocia në shtëpi është një kundërshtarë serioz.

Juftojmë të ndiqni pamje nga seanca stërvitore e Shqipërisë. /albeu.com/.

Shtuar më 10/09/2018, ora 13:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori