Kjo është skuadra e re e Gareth Bale
Gareth Bale do të largohet nga Real Madridi në fund të këtij sezoni, pasi këta të fundit nuk llogarisin më në shërbimet e tij.

Uellsiani është duke dështuar të rikthehet në formën e tij më të mirë në këto dy sezonet e fundit, dhe madrilenët duan shitjen e tij.

Real Madrid ka pranuar disa oferta për Balen, andaj kërkojnë 100 milionë euro nga shitja e tij.

Uellsiani po e mendon rikthimin në Premier League, aty ku e kërkojnë Chelsea, Manchester United dhe Tottenham. /albeu.com/
Shtuar më 18/02/2019, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori