Kjo është skuadra e re e Januzajt
Adnan Januzaj është shumë pranë kalimit në Sunderland.

Futbollisti i Manchester Unitedit, Adanan Janzuaj mesa duket nuk po pëlqehet nga trajneri Jose Mourinho dhe është i lirë të largohet.

Për të tashme interesim kanë shprehur shumë skuadra të ndryshme evropiane, përfshirë këtu edhe Inter dhe Milan.

Sipas Manchester Evening Neës Januzaj është shumë pranë Sunderlandit, skuadër e cila drejtohet nga David Moyes, ish trajner i Unitedit. /Albeu.com/
Shtuar më 10/08/2016, ora 20:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori