Kjo ishte ndërhyrja "horror" e Mbappes në sfidën ndaj Rennes (VIDEO)
Rennesi e fitoi mbrëmë Kupën e Francës pas fitores me penallti ndaj Paris Saint-Germainit.

Koha e rregullt e takimit u mbyll me shifrat 2:2, derisa në shtesa nuk u shënua asnjë gol dhe takimi u fitua nga Rennesi me penallti (6:5).

Por, gjatë kohës shtesë, në minutën e 118-të parisienët mbeten me 10 lojtarë në fushë pas përjashtimit me karton të kuq të Kylian Mbappes, i cili bëri një ndërhyrje të tmerrshme ndaj kundërshtarit
Shtuar më 28/04/2019, ora 10:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori