Kjo ka qenë e dashura e parë e Ronaldos (FOTO LAJM)

Bukuroshja Jordana Jardel ka qenë lidhja e parë serioze e yllit të Juventusit, Cristiano Ronaldo, përpara se ky i fundit të kalonte një mori lidhjesh të tjera.

Jordana është motra e ish-lojtarit të skuadrës së yllit portugez, Mario Zhardel.

Tani Ronaldo po jeton një jetë më të qetë dhe është larg klubeve, pasi krijoi një familje me bukuroshen argjentinase Xhorxhina.
Shtuar më 13/11/2018, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori