Kjo penallti jepet vetëm në Shqipëri, nuk do ta besoni si e ka dhënë gjyqtari (VIDEO)
Pëlqej
Dje është zhvilluar ndeshja mes Vllaznisë dhe Luftëtarit, e cila u mbyll në barazim 2-2. Polamikat pas ndeshjes nuk kanë munduar, teksa një penallti e dhënë nga gjyqtari Emrijon Sino ka acaruar gjirokastritët të cilët nëpërmjet një statusi kanë publikuar pamjet që tregojnë të vërtetën.

“Në këtë botë ekzistojnë njerëz që nuk meritojnë as t’i pështysh në fytyrë prandaj po vazhdojmë para me mënyrën tonë të drejtë e luftarake. Në fund bëhen llogaritë dhe kur t’i bëjmë do shikoni që Luftëtari nuk i detyrohet askujt përveç atyre njerëzve që kanë besuar dhe kanë mbështetur në çdo moment. Të tjerët… në rreshta me arbitrat!!”, shkruhej në postimin e gjirokastritëve.

Siç shihet dhe nga pamjet Luftëtari ka të drejtë të protestojë kur jepet një penallti e tillë.
Shtuar më 11/05/2017, ora 13:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori