Kjo është bukuroshja nga Prishtina që i ka rrëmbyer zemrën Januzajt (FOTO)

Futbollisti me origjinë nga Kosova, Adnan Januzaj ka refuzuar t’i përgjigjet pozitivisht ftesës së përfaqësueses së Albert Bunjakut.

Gjithsesi kur bëhet fjalë për femrat kosovare, Januzaj nuk heziton të kontaktojë me to. Djaloshi me prejardhje nga Istogu ka shprehur haptazi simpatinë për Yllka Rexhën.

Mediat kosovare shkruajnë se Januzaj ka shoqëri të mirë me Rexhën dhe se simpatia ndaj saj tani çdo ditë më shumë po forcohet.

Shtuar më 19/10/2016, ora 09:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori