Kjo është tifozja që humbi ndjenjat në "Elbasan Arena" (FOTO LAJM)

Në ndeshjen e sotme mes Partizanit dhe Skënderbeut në “Elbasan Arena” u krijua një kaos i vërtetë, e kjo filloi si pasojë e dëmtimit të një lojtari të Skënderbeut.

Menjëherë, tifozët u revoltuan dhe filluan të përleshen me policët e të thyejnë stolat.

Fatkeqësisht, kjo nuk ka qenë e gjitha pasi si pasojë e dhunës u plagos edhe një tifoze e Partizanit, e cila mbeti pa ndjenja në fushë. Jetaoshqef.al ka zbuluar identitetin e të plagosurës, e cila është Trevisa Tusha, 18-vjeçe./Albeu.com/

Shtuar më 30/10/2016, ora 21:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori