Kjo skuadër është favorite për të fituar Champions Leaguen
Edhe pse ende nuk dihet se kush do të jenë 4 gjysmëfinalistet e UEFA Champions League për këtë sezon, rezultatet e thella të arritura nga disa prej ekipeve në ndeshjet e para, i kanë bërë kompanitë e basteve që të ndryshojnë ndjeshëm kuotat për fitimin e këtij kompeticioni.

Sipas “Bet 365” pretndentët kryesorë janë katalunasit e Barcelonës. Fitimi i kompeticionit nga spanjollët kuotohet me 3.25.

Pas tyre vjen një tjetër ekip spanjoll, Reali i Madridit që kuotohet me 3.40, pastaj Bayerni me 4 dhe më pas Liverpooli (6.50), City (17), Sevilla (151), Roma (201) dhen në fund Juventusi me 251. /albeu.com/
Shtuar më 05/04/2018, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori