Kjo tifoze super joshëse rikthen vëmendjen tek Parma (FOTO LAJM)

Parma ka fituar një tifoze mjaft speciale. Aktorja, prezantuesja dhe modelja Benedetta Mazza pritet të jetë një fanse më shumë për Parmën, në shkallët e stadiumit këtë sezon.

Bukuroshja italiane, e cila ka qenë pjesë edhe e “Grande Fratello Vip”, ka lindur dhe është rritur në Parma, teksa në një intervistë për mediat lokale, ka deklaruar se do të jetë më pranë klubit verdheblu.

“Jam një fanse e futbollit dhe natyrisht tifoze e Parmës. Angazhimet profesionale nuk më kanë mundësuar të shoh shumë ndeshje, por këtë sezon do të jem më shpesh në shkallët e stadiumit”, tha Mazza.

Shtuar më 31/07/2019, ora 13:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori