Klasi është në gjak, ja Messi 10 vjeç (VIDEO)
Ndoshta në videon e mësipërme nuk do e njihni për shkak edhe të cilësisë së saj por po të shihni fanellën mbi shpinë (numri 10) dhe klasin që zotëron pavarësisht moshës 10-vjeçare do ta kuptoni menjëherë se është Lionel Messi.

Videoja e hedhur në YouTube ditët e fundit, në vazhdim të një serie të tillë që tregon fëmijërinë e yllit të Barcelonës, shihet qartë klasi që e ka karakterizuar që fëmijë 3 herë fituesin e "Topit të Artë".

Goditja e dënimit që shihni më sipër i përket vitit 1997 dhe është marrë nga televizioni argjentinas për të festuar golin me goditje dënimi nga Real Madrid dhe Uruguaj. /albeu.com/
Shtuar më 24/10/2012, ora 10:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori