Klauzola e çuditshme e Suarezit, Barcelona e kishte "burgosur"
Luis Suarez nuk mund të firmoste me ekipin e Manchester United dhe në rast se largohej me parametra zero nga Barcelona.

Kjo ishte një klauzolë e çuditshme e skuadrës së katalanase për futbollistin e ri.

Nuk ishte vetëm ekipi i Manchester United që nuk lejohej të kalonte uruguiani. Ishin dhe 3 ekipe të tjera si Manchester City, Paris Saint-Germain dhe nuk mund të mungonte Real Madrid.

Suarezi vendosi të largohej tek Atletico Madridi.

Ekipi madrilen mbetet në vend të parë dhe duket i sigurt për timin kampion, pasi kryeson me 2 ndeshje mangut.

Shtuar më 19/01/2021, ora 23:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori