Kloop: Ne ndaluam së luajturi futboll në pjesën e dytë
Pëlqej
Liverpool nuk ka arritur që të ruaj rezultatin ndaj Sevillas, ani pse pjesën e parë e mbylli 0:3, për të barazuar në fund 3:3

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp e ka pranuar se skuadra e tij ndaloi së luajturipjesën e dytë ndaj Sevillas.

Liverpool në pjesën e parë ishte duke fituar 0:3, ndërsa në fund u desh të kënaqej vetëm me barazim 3:3.

“Ne ndaluam së luajturi futbollpjesën e dytë. Ne kemi një armë të fortë, të luajturit futboll dhe kur ju nuk e bëni atë, atëherë e pësoni”, tha Klopp pas ndeshjes.

“Ndjej se kemi humbur edhe pse nuk humbëm. Kemi edhe një ndeshje dhe kualifikimi varet nga ne, por për momentin po ndjehemi shumë keq”, tha ai në fund. /albeu.com/
Shtuar më 21/11/2017, ora 23:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori