Klopp e ka zëvendësuesin te Liverpool
Emri i Jurgen Klopp po qarkullon periudhën e fundit, për kombëtaren gjermane. Trajneri i Liverpoolit shihet nga Federata e shtetit të tij, si zëvendësuesi ideal i Low, që pas Europianit duket se do të lërë stolin e "pancerave".

Por, siç raporton "The Sun", Klop e ka gjetur pasuesin e tij te Liverpooli.

Ish-kapiteni Stiven Gerard mund të jetë ai që do të marrë drejtimin e të kuqve.

Gerard është duke bërë një punë të mirë me Rangers në Skoci dhe Klopp duket se i beson aftësive të ish-kapitenit legjendar të Liverpoolit.

Terreni duket se po bëhet gati për ndryshime të mëdha te Liverpooli, që me Kloppin është rikthyer i lavdishëm.
Shtuar më 07/10/2019, ora 20:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori