Klopp ironizon me Leipzig:Janë me fat që kanë Keitan, asgjë më shumë
Jurgen Klopp beson se RB Leipzig janë me fat që kanë një lojtarë si Naby Keita.

Liverpool është zhgënjyer në ndjekjen e mesfushorit edhe pse ka ofruar 66 milionë paudn. Leipzig janë këmbëngulës që Keita nuk do të niset për në Liverpool. Gjermanët janë të vendosur ti sugjerojnë miqve ndjekjen e opsione të tjera, raporton Liverpool Echo, përcjell Albeu.com.

Më parë këtë javë pronari i Leipzig Dietrich Mateschitz këmbënguli që Keita ka një kontratë dhe ai do ta përfundojë atë". /albeu.com/
Shtuar më 21/07/2017, ora 10:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori