Klopp ka zgjedhur se kush portier do të luaj kundër Mariborit
Jurgen Klopp pas shumë ndeshje pa fitore si në Premier League ashtu edhe në Champions League ka zgjedhur se kush do të luajë ndaj Mariborit nesër në mbrëmje.

Ai ka zgjedhur gjermanin 24-vjeçar, Loris Karius që të mbrojë portën e të Kuqëve ndaj skuadrës Sllovene, shkruan Albeu.com.

Karius në këtë sezon 2017/18 ka bërë 3 paraqitje dhe ka qëndruar 10 herë në stol.

Liverpool ka tre ndeshje të njëpasnjëshëm që nuk fiton ku i ka të treja barazim. /albeu.com/
Shtuar më 16/10/2017, ora 18:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori