Klopp me dhimbje koke, dy lojtarët e Liverpoolit nuk stërviten me skuadrën
Liverpool do të përballet me Bayern Munich nesër në mbrëmje për 1/16 e UEFA Champions League.

Sot klubi anglez ka kryer stërvitjen e përditshme që të jenë në formë të mirë për ndeshjen e nesërme.

Por 2 lojtarët kryesorë të Kloppit: Dejan Lovren dhe Roberto Firmino nuk kanë trajnuar me skuadrën.

Gjithsesi gjithçka do të vlerësohet nesër para sfidës në "Anfield Road". /albeu.com/
Shtuar më 18/02/2019, ora 17:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori