Klopp me "dhimbje koke", Thiago dhe Alisson në dyshim për Arsenalin
Liverpool mund të jetë me dy mungesa të mëdha në ndeshjen kundër Arsenal.

Përforcimi i ri i Liverpool, Thiago Alcantara mund të humb ndeshjen kundër skuadrës së Arsenal.

Ngjashëm si ai, në situatën jo më të mirë qëndron edhe Alisson Becker, raporton ‘Goal’.

Liverpool dhe Arsenal do të përballen me njëra tjetrën gjatë së hënës.

Tri pikët do të jenë të vështira për t’u fituar dhe secila mungesë vetëm sa vështirëson punët.
Shtuar më 27/09/2020, ora 18:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori