"Çmendet" Interi, Barella realizon supergol (VIDEO)
Klopp paralajmëron kundërshtarët: Kërkojmë sukses në të gjitha frontet
Jurgen Kloppi ka paralajmëruar se do të përpiqet të marrë të gjithë titujt duke mos e përjashtuar as Carabao Cup-ën.

Trajneri i Liverpoolit ka folur para ndeshjes me Arsenalin që zhvillohet sonte dhe ka thënë se edhe ky trofe është prioritet për të.

"Ne do të përpiqemi për gjithçka që është e mundur", ka thënë gjermani në lidhje me atë se Carabao nuk është e rëndësishme për të.

Liverpooli vitin e kaluar triumfoi në Premierligë, derisa para një viti fitoi Ligën e Kampionëve.
Shtuar më 01/10/2020, ora 11:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori