Klopp: Skuadra duhet të përmirësohet akoma
Jurgen Klopp thotë se skuadra duhet të përmirësohet akoma, por ata duhet që të bëjnë më shumë dhe të jenë më të mirë për arritjen e objektivave të tyre.

“Ne mund të përmirësohemi-ne duhet ta bëjmë këtë dhe ne do ta bëjmë”, tha ai për faqen zyrtare të Liverpool.

“Por në mes të futbollit tonë të mirë dhe tani, ne duhet që ti fitojmë ndeshjet. Kështu duhet të jetë dhe kjo është ajo çfarë kemi bërë tashmë”

“Nuk ka asnjë arsye absolute për të kritikuar djemtë, ata kanë bërë punë shumë të mirë”, dekalroi Klopp.
Shtuar më 22/11/2018, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori