Klopp sulmon arbitrin e katërt, por përgjigja e tij e lë pa fjalë (VIDEO)
Jurgen Klopp njihet si një trajner shumë i apasionuar dhe i përkushtuar në skuadrën që drejton. Edhe mbrëmë në barazimin 1-1 ndaj Chelsea-t, në momentin që Mignolet priti penallti shkoi të përballej me arbitrin e katërt Neil Sëarbrick, në një konfrontim që nuk është aq i ashpër sa duket në kamera.

"I thash 'askush nuk na mund dot!’ Normalisht që nuk është e vërtetë por atë gjë i thashë në atë moment. I shkova përsëri më pas për t’i kërkuar falje dhe i thash: ‘Më fal – nuk është faji yt.’ Ai më tha: ‘Nuk ka problem, më pëlqen pasioni që ke'. Në habiti vërtet nuk kisha dëgjuar kurrë diçka të tillë.Shtuar më 01/02/2017, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori