Klopp tremb Liverpoolin, mund të marrë drejtimin e Gjermanisë
Jurgen Klopp mbetet plotësisht i përkushtuar ndaj Liverpoolit, por pranon se një ofertë për t’u bërë trajner i Kombëtares gjermane është diçka për të cilën do të “mendonte” nëse i ofrohej ndonjëherë


Klopp i tha Magenta TV kur pyeti nëse mund ta shihte veten duke menaxhuar Gjermaninë: “Unë me të vërtetë nuk mund të them. Nuk e di nëse do të doja”.

“Tani, nuk dua. Jam plotësisht i lumtur me atë që bëj dhe kjo është e rëndësishme në të gjithë historinë”.

“Unë gjithashtu nuk mund të them njëqind përqind nëse do të isha i duhuri që të zëvendësoja Low”.

Nëse ngrihet ndonjëherë pyetja, unë do të mendoja për këtë – por jo tani”, u shpreh ai.
Shtuar më 10/10/2019, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori