Klopp vazhdon të tregojë besnikëri, nuk pranon ta diskutojë largimin e Coutinhos
Klopp nuk pranon të flasë fare për largimin e Coutinhos.

Trajneri i Liverpool, në një konferencë shtypi, ka shmangur pyetjet për largimin dhe të ardhmen e futbollistit të synuar nga Barcelona. Au cua dhe e la sallën sapo i filloi formulimi i pyetjes për largimin e Coutinhos, përcjell Albeu.com.

Trajneri është i vendosur në fjalët e tij se Coutingo nuk do të negociohet për tu larguar vetëm se në rast se braziliani ia kërkon vetë atij. /albeu.com/
Shtuar më 10/08/2017, ora 10:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori