Klose: Me Spanjën nuk do e kemi shumë vështirë
Miroslav Klose
Miroslav Klose, një ditë pas fitores ndaj Argjentinës, ka deklaruar se Spanja, me të cilën do të takohen të mërkurën në gjysmëfinalen e Botërorit Afrika e Jugut 2010, nuk është e pandalshme.

“Nuk mund ta krahasoni këtë ndeshje me finalen e para dy viteve. Ekipet kanë ndryshuar, janë lojtarët tjerë dhe unë mendoj se jemi përmirësuar shumë. Kjo do të tregohet të mërkurën”, ka thënë Klose."
Shtuar më 04/07/2010, ora 22:10
Tage: klose spanja
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori