Klubet që kanë dërguar më shumë lojtarë në botëror, kryeson Inter (FOTO LAJM)

Goal.com ka publikuar emrat e klubeve që kanë dërguar më shumë lojtarë në botërorë, dhe dy vendet e para mbahen nga dy skuadra italiane, Inter dhe Juventus.

Kjo listë ka të bëjë se me cilin klub kanë luajtur gjatë sezonit lojtarët kur janë thirrur në kombëtare.

Listën e 20 ekipeve me më shumë futbollist e keni lart./albeu.com/

Shtuar më 16/05/2018, ora 19:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori