Kluivert: Verratti kushton më shumë se 100 milionë euro
Drejrori sportiv i PSG, Kluivert ka deklaruar ditën e sotme se Marco Verratti nuk vlen aq sa oferta e Barcelonës.

Sipas Kluivert, Verratti nuk vlen 100 milionë euro aq sa Barcelona bëri ofertën. Për L'Equipe drejtori i PSG ka çuar dhe një herë koston e transferimit të italianit tek dëshira e francezëve.

Barxelona është dorëzuar në këtë aspekt, cdo gjë katalanasit ia kanë lënë në dorë Verrattit. Italiani duhet të shkëpusë cdo marrdhenje me Francezët në mënyrë që ti bashkohet Barcelonës. / albeu.com /
Shtuar më 21/06/2017, ora 18:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori