Kaos në klubin e njohur të Seria A, konflikte dhe dorëheqje
Humbja 3-0 e pësuar në fushën e Bologna-s ka shkaktuar një "viktimë" në radhët e Sampdoria-s.

Sipas "Sky Sport", drejtuesi Walter Sabatini ka dhënë dorëheqjen pas një sherri me Massimo Ferrero-n, presidenti i klubit bardheblu.

Sampdoria ndodhet në vendin e 9, pozitë jo e keqe kjo për klubin por duke njohur presidentin Ferrero mund të pritet gjithçka. /albeu.com/


Shtuar më 20/04/2019, ora 18:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori