Koeman lë pushim për ndeshjen ndaj Ferencvaros 3 yjet e ekipit
Barcelona ka vendosur se t’i jap pushime treshes Philippe Coutinho, Marc Andrea Ter Stegen dhe Lionel Messi.

Trajneri Ronald Koeman i konsideron tre lojtarët të rëndësishëm, andaj nuk dëshiron t’i rrezikojë.

Tekniku holandez iu ka dhënë pushim të treve, në mënyrë që të janë të gatshëm për sfidën e vështirë ndaj Juventusit dhe për të bërë më të mirën në La Liga, andaj të tre nuk ishin në stërvitjen e sotme.

Nesër Barcelona përballet me klubin hungarez në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, derisa kanë siguruar kualifikimin në raundin tjetër.

I pranishëm në konferencë për shtyp pos Koemanit do jetë edhe portugezi, Trincao.
Shtuar më 01/12/2020, ora 12:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori